O nás

Kahler Communication je mezinárodní výzkumná, komunikační a vyhodnocovací společnost, která vlastní práva na Process Therapy Model (metodologie klinického, jazykově zaměřeného osobnostního vyhodnocování – PTM) a také Process Communication Model (PCM), neklinického vyhodnocování osobnosti. Tato druhá metodika komunikace a řízení je založena na výzkumu a konceptech, jež jsou základem i pro PTM.

Kahler Communication byla založena Taibim Kahlerem Ph.D., oceněným klinickým psychologem, který pracoval jako poradce a konzultant v mnoha společnostech jako Global 2000, NASA a dalších vládních agenturách. Byl součástí několika prezidentských a senátních kampaní a vyvinul PTM i PCM.

Atria Group je mezinárodní konzultační společnost, která nabízí široké portfolio nástrojů hodnocení, rozvojové programy, profesionální tréninky, koučink a mentorink v oblastech profesionálního a osobního rozvoje. Specializujeme se na korporátní tréninky v oblasti vůdcovských schopností, komunikačních schopností, prodejních a manažerských dovedností a také se zabýváme výsledkově orientovaným koučováním. Hodnocení naší práce  je vždy měřitelné a zakládáme si na maximalizaci hodnoty pro naše klienty.